Dedemsvaria

Op zaterdag 5 augustus staan we op het kalkoventerrein met minstens 14 cabrio’s. Vind je het leuk om kennis te maken met onze club dan ben je van harte welkom om te komen kijken naar verschillende Mazda Mx5 jes, een Volvo C 70, verschillende Mercedessen waaronder een SLK en een SLC en een BMW Z4. Je kunt dan ook praten met de eigenaren over het bijzondere van open rijden. Tussen 10.30 en 11.00 uur vertrekken alle cabrio’s voor een ritje en dat gebeurd in de middag nogmaals. Bij vertrek en aankomst is het altijd mooi om deze prachtige auto’s rijdend te zien. Kunnen wij je daar verwachten?dsc_8024

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s